Wpływowy analityk kryptograficzny mówi, że Bitcoin może osiągnąć 5 milionów dolarów – ale większość traderów straci pieniądze

 4. Oktober 2020      
 Bitcoin   

Znany wpływowy twórca bitcoinów i analityk właśnie przedstawił jedną z najbardziej optymistycznych prognoz Bitcoina w historii, mówiąc, że największa kryptowaluta może wzrosnąć do 5 milionów dolarów.

Pseudonimowy analityk, znany w branży jako Carl the Moon, ma ponad 170 000 obserwujących na Twitterze i YouTube. W nowym wywiadzie dla Coin Post mówi, że odważna prognoza zależy od przyszłości waluty fiducjarnej .

„Jeśli spojrzeć na podaż walut na świecie, jest ona obecnie wyceniana na 100 bilionów dolarów. Jeśli Bitcoin przejmie całą tę pulę płynności, tę pulę pieniędzy fiducjarnych, oznacza to, że Bitcoin może potencjalnie przejąć tę kapitalizację rynkową, co dałoby Bitcoinowi około 5 milionów dolarów za Bitcoin. ”

Carl mówi, że uważa, że ​​obecny globalny krajobraz gospodarczy jest korzystny dla kryptowaluty numer jeden

„Myślę, że to oczywiste, że Bitcoin ostatecznie przekroczy 20 000 dolarów. Widzimy, jak banki centralne drukują walutę jak nigdy dotąd. A to, co widzimy, to [] historyczna kwota drukowania waluty, to jest dokładny scenariusz, dla którego został stworzony Bitcoin. Zasadniczo Bitcoin wygląda wyjątkowo byczy, znacznie bardziej byczy niż na poziomie technicznym. ”

Podczas gdy pseudonimowy analityk jest optymistyczny w kwestii Bitcoina, mówi, że większość traderów prawdopodobnie straci pieniądze, próbując zmierzyć kurs cenowy BTC.

„Myślę, że ludzie, którzy posiadają Bitcoin, będą największymi zwycięzcami na świecie, ponieważ Bitcoin był najskuteczniejszym aktywem ostatniej dekady. Moim zdaniem nadal będzie to najlepiej działający atut tej dekady.

Handlowcy mogą zarobić więcej pieniędzy niż posiadacze, jeśli aktywnie handlują i wiedzą, co robią. Ale ludzie, którzy nie mają doświadczenia, zwykle tracą pieniądze podczas handlu. W przybliżeniu 80 do 90% ludzi, którzy handlują, z czasem traci pieniądze ”.

W perspektywie krótkoterminowej analityk twierdzi, że Bitcoin musi po prostu przełamać 14000 USD, aby rozpocząć duży trend wzrostowy

„Uważam, że Bitcoin znajduje się obecnie w fazie hossy, ale nie jestem pewien, czy rozpoczęliśmy jeszcze wielką hossę Bitcoin… Najważniejsze pytanie brzmi: czy Bitcoin będzie w stanie pokonać poprzedni szczyt. W czerwcu – lipcu 2019 r. Było tu około 14 000 USD. Myślę, że kiedy przekroczymy ten poziom, mogę z całą pewnością powiedzieć, że mamy gwarancję hossy ”.

Carl, który mówi, że Bitcoin musi pozostać powyżej kluczowego wskaźnika technicznego, aby mieć szansę na przełamanie kluczowego oporu wynoszącego 14 000 USD, a następnie przejście do poziomu 20 000 USD.

„Aby osiągnąć 20 000 $, oczywiście najpierw będziemy musieli osiągnąć 14 000 $, ale co ważniejsze, musimy to przebić. Jeśli zostaniemy tutaj odrzuceni, to byłby zły znak…

Jeśli Bitcoin może utrzymać się powyżej tej 20-tygodniowej średniej kroczącej, to 20-tygodniowa może wyglądać mniej więcej tak, a cena Bitcoin może zrobić coś takiego. W takim przypadku być może moglibyśmy zobaczyć, jak Bitcoin przekroczy 14 000 $ przed kwietniem 2021 r. Kiedy przełamiemy 14 000 $, wtedy zobaczymy ogromną świecę. Będziemy świadkami ogromnego ruchu do 20 000 USD ”.